Počítače LYNX

Jsme autorizovanými prodejci počítačů LYNX, mužete si vybrat s předem nakonfigurovaných sestav ale také si mužete vytvořit vlastní sestavu přímo u nás na WEBU ZDE, popřípadě Vám navrhneme sestavu dle Vašich požadavků a přání.

 

LYNX je tradiční značka počítačů a serverů. Působí na českém trhu s osobními počítači a servery již od roku 2000. Za pouhých osm let se počítače LYNX propracovaly na samotnou špičku v prodaných kusech mezi českými výrobci. Počítače LYNX usnadňují práci a zvyšují požitek ze hry a zábavy lidem každého věku, různých povolání a zájmů, a to již osm let.

Pro výrobu počítačů LYNX jsou používány kvalitní značkové komponenty, které zaručují bezproblémovou funkčnost po celou dobu morální životnosti počítače. Pilířem jsou základní desky Asus, MSI a Gigabyte, které doplňují grafické karty stejně zvučných výrobců Asus a MSI. Spolehlivé uložení dat zaručují pevné disky Seagate nebo Western Digital. Komponenty pro počítače LYNX jsou vybírány na základě dlouhodobějších zkušeností a každý z nich prochází řadou testů. Konfigurace každého počítače LYNX je uvedena na termoštítku na spodní straně skříně počítače.